Elecomp

تریبون آزاد زومیت در الکامپ؛ فرصتی برای بیان نظرات شما

الکامپ ۹۸ برای ما زومیتی‌ها رنگ‌وبوی دیگری دارد، چراکه امسال علاوه‌بر پوشش گسترده‌ی نمایشگاه به رسم هر ساله، خود نیز در آن حاضر بوده و به نوعی میزبان مخاطبان و کاربرانی هستیم که دغدغه‌ی فناوری دارند. ما در غرفه‌ی زومیت که در سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی شهر تهران واقع شده است، از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه پذیرای تمامی علاقه‌مندان حوزه‌ی فناوری خواهیم بود. ارتباط نزدیک با مخاطبان به موجب شرکت در نمایشگاه فرصتی بسیار مغتنم برای اعضای تحریریه‌ی زومیت به‌شمار می‌آید؛ اما بر‌آن شدیم تا از این رویداد بزرگ برای انعکاس نظرات مخاطبان خود نیز استفاده کنیم.

در نظر داریم تا از فرصت پیش‌آمده به موجب برگزاری نمایشگاه الکامپ نهایت بهره را ببریم و فرصت تعامل و شنیده شدن صدای مخاطبانمان را به‌عنوان یک پل رسانه‌ای فراهم کنیم؛ در همین راستا تصمیم گرفتیم تا در روزهای برگزاری نمایشگاه، با برپا کردن تریبون آزاد در محل غرفه‌ی زومیت (سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی تهران) این بار مخاطبان خود را جلوی دوربین ببریم و نظر آن‌ها را برای انعکاس بیشتر حول موضوعات مشخص، جویا شویم. با توجه به اختصاص تریبون آزاد به مخاطبان، کاربران و همه‌ی افرادی که فناوری دغدغه‌ی آن‌ها است، در پی آن هستیم تا موضوع‌هایی را نیز که هر روز در رابطه با آن گرد هم خواهیم آمد، از شما زومیتی‌ها جویا شویم.

به‌طور حتم در طول روزها، ماه‌ها و سال‌های گذشته می‌توان به موارد متعددی اشاره کرد که دغدغه‌ی دوستداران فناوری بوده یا در حال حاضر به‌عنوان چالشی برای افرادی مطرح است که در این حوزه فعال هستند یا صرفا اخبار آن را پیگیری می‌کنند. از جمله‌ی چنین موضوعاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اینترنت و بحث‌های موجود برای افزایش قیمت اینترنت ثابت
  • اندروید ملی
  • طرح رجیستری، مزایا و معایب این طرح
  • بازار کامپیوتر
  • ارزهای دیجیتال و فعالیت در حوزه‌ی ماینینگ

در صورتی که موارد دیگری را در ذهن دارید که تصور می‌کنید، بحث در مورد آن‌ها به بهبود هرچه بیشتر حوزه‌ی فناوری کمک می‌کند، آن را در قسمت نظرات با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *